سبد خرید
0 کالا
 
مارک ها
 
ارز
 
پشتیبانی آنلاین
 

درباره ما

 

 

فروشگاه اینترنتی حافظه پارسیان با سابقه طولانی در عرضه محصولات متنوع کامپیوتر و بازی بوده و هدف از تاسیس و راه اندازی این سایت ترویج فرهنگ استفاده از تجارت الکترونیک در ایران، ارائه خدمات مناسب و با کیفیت از طریق اینترنت برای شهروندان ایرانی و همچنین وارد شدن به بازار پرتلاطم ایران بوده است.

فعالیت های این فروشگاه بر روی محصولات تجهيزات سيستم هاي مخابرات ، برق ، الكترونيك و ارتباط جمعي، تجهيزات سيستم هاي مخابرات ، برق ، الكترونيك و ارتباط جمعي و به صورت ریز در زمینه کامپیوتری و قطعات آن ، گیرنده های دیجیتال ، لوازم جانبی بازی ، کنسولهای بازی ، چاپگرها ، کارتریج مواد مصرفی ، ویدئو پروژکترو ، جی پی اس ، ماشین حساب ، دستگاههای تصفیه هوا ، مونیتور متمرکز شده است و در آینده نزدیک محصولات متنوع دیگری نیز به مرور افزوده خواهند شد.

در هنگام تنظیم اطلاعات و مشخصات هر محصول تا حد امکان سعی شده است از کلمات معادل مناسب در زبان فارسی استفاده شود ، تا استفاده از فروشگاه الکترونیک برای همگان میسر شود.

لازم به ذکر است با اینکه تلاش فراوانی جهت رفع نواقص و اشکالات این سایت شده است، اما تا رسیدن به هدف نهایی راهی بس طولانی و ناهموار در پیش است که امیدواریم با لطف پروردگار و مساعدت کاربران بتوانیم هرچه بیشتر در این مسیر گام برداریم.

با وجود و دقتی که در ویرایش اطلاعات انجام شده است، اما فروشگاه الکترونیک به هیچ وجه تضمین نمی کند که اطلاعات موجود در سایت صد در صد بدون اشکال باشد، لطفا چناچه با موردی برخورد کردید ، حتما اطلاع دهید.

شما همینطور میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق نشانی پست الکترونیک hafezehparsian@yahoo.com با صاحب امتیاز سایت آقای مسعود خوشخوان در میان بگزارید .