سبد خرید
0 کالا
 
مارک ها
 
ارز
 
پشتیبانی آنلاین
 

راهنماي خريد

 

نحوه خرید از سایت حافظه پارسیان
 
خرید از سایت حافظه پارسیان بسیار آسان و راحت می باشد.
با کلیک بر روی کالا به صفحه مشخصات کالا رفته ، در صورت تمایل بر روی عکس کالا کلیک کرده تا آنرا بزرگتر مشاهده کنید. بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . حالا ميتوانيد محصولات ديگري هم انتخاب كرده و به سبد خود اضافه كنيد . در پايان خريد به بالاي صفحه رفته كليد  را زده وبه مرحله بعد ميرويد.
دراين مرحله شما بايد درسايت عضو شويد اگر مشتري جديدهستيد به قسمت مشتري جديد و اگر قبلا عضو شده ايد به قسمت مشتري قديمي ميرويد.
زمانيكه شما انتخابتان مشتري جديد است بعد از زدن دكمه به صفحه بعد ميرويم كه مربوط است به مشخصات شما وبايد آنهايي كه با علامت * مشخص شده اند را حتما“ وارد نماييد . ودر نهايت بايستي تيك مربوط به “ با شرايط موافق هستم “ را زده و دكمه  را بزنيد .(شما ميتوانيد شرايط رابخوانيد)
در اين مرحله اگر اطلاعات را درست وارد كرده باشيد حساب كاربري شما ساخته شده و يك ايميل تاييد براي شما ارسال ميگرددد. حالا با انتخاب كليد  به صفحه بعد ميرويد.
در اينجا محتويات سبد خريد شما نمايش داده ميشود اگر ميخواهيد چيزي به سبدتان اضافه كنيد  را انتخاب كنيد و اگر خريدتان به پايان رسيده  را بزنيد.
در صفحه زيرنوع پرداخت را معين ميكنيد. اگر ميخواهيد مبلغ فاكتور را در هنگام تحويل كالا پرداخت نماييد گزينه پرداخت هنگام تحويل راانتخاب كنيد و اگر ميخواهيد مبلغ فاكتور را كارت به كارت كنيد ويا به صورت نقدي به شماره حساب و يا كارت اعلام شده واريز كنيد گزينه پرداخت نقدي و اگر ميخواهيد مبلغ راحواله كنيد ويا چك بدهيد گزينه چك و حواله راانتخاب كنيد(كالا زماني ارسال ميگردد كه مبلغ فاكتور نقد شده وتاييد گردد). در ضمن اگر توضيحي براي سفارش خود داريد مثل گفتن رنگ كارتريج پرينتر انتخابي مورد نظر آنرا در قسمت اضافه كردن توضيح به سفارش تايپ كنيد.
بعد از تكميل فرم بالا و زدن كليد ادامه صفحه سفارش موفق مي آيد كه دراينجا شما موارد انجام شده خود را ديده و در نهايت دكمه  را زده و به مرحله بعد ميرويد.
در پايان صفحه اي كه مي بينيد صفحه تاييد پردازش كامل عمليات شما ميباشد بازدن دكمه  سفارش شما به پايان ميرسد.
 
پايان